I N T E N C J E       M S Z A L N E :

Poniedziałek

       10. I.

 

  7:00

  7:00

18:00

18:00

+ Pawła Tarnowskiego      

+ Eugenię Glapińską    od sąsiadów

+ Dorotę Hochbaum

w intencji mieszkańców całej ul. Roosvelta wraz z blokami 4A, 6 i 10 oraz tzw. Pekinem nr 9 i ul. Metalowców, Dzika, Sosnowa i Towarowa

Wtorek

       11. I.

 

  7:00

  7:00

18:00

18:00

+ Leokadię Dajcz w 1 r. śm., cr. Dajczów i Gałasów

+ Helenę Walasik

+ Dorotę Hochbaum

w intencji mieszkańców ul.: Żwirki wraz z blokiem 45, Jastrzębia, Srebrna, Przemysłowa, Lotnicza, Południowa, Wiśniowa i Gospodarcza z bl. nr 2, Parafialna i Miła

Środa

       12. I.

 

  7:00

  7:00

18:00

18:00

+ Pawła Tarnowskiego

+ Adama Stępnia

+ Apolonię Kantorską

w intencji mieszkańców ul.: Piastowska wraz z blokami 4/6, 10, 12, 14/16 oraz Fabryczna 7

Czwartek

       13. I.

 

  7:00

  7:00

18:00

18:00

18:00

+ Pawła Tarnowskiego

+ Zdzisława Jagiełło

+ Bogumiłę Kowalczyk

+ Barbarę Baranowską

w intencji mieszkańców ul.: Próchnika wraz z bl. 17, 36 i 36A, ul. Ciepła i Czarna i cała ul. Żeromskiego wraz z blokami 5 i 7

Piątek

       14. I.

      

  7:00

  7:00

18:00

18:00

+ Zdzisława Jagiełło     od żony

+ Henrykę Stachaczyk, Józefę i Marię Przybysz

+ Grażynę Banaszczyk      od męża

w intencji mieszkańców ul.: Zachodnia, Czynszowa, Parkowa, Stodolniana z przyległymi, Długa i Studzienna

Sobota

       15. I.

  7:00

  7:00

18:00

18:00

+ Barbarę Bąbol      od sąsiadów

+ Pawła Tarnowskiego

+ Włodzimierza Wójtowicza      od żony

w intencji mieszkańców ul.: Jagiellońska wraz z blokami 12 i 14, Al. 3-go Maja, Reymonta z bl. 6

Niedziela

       16. I.

II N. Zwykła

  8:00

 

10:00

12:00

18:00

+ Stanisława w 24 r. śm., Józefa, Cecylię, Danutę i Zdzisława Borówków,

Annę Skibicką, Marię i Wacława Łągiewskich

Za parafian

+ Włodzimierza Łągiewskiego (imieninowa)

+ Antoniego Włukę, Alicję Burczyńską

I N T E N C J E       M S Z A L N E :

Poniedziałek

       17 I.

 

  7:00

  7:00 

18:00

+ Pawła Tarnowskiego      

+ Adama Stępnia

+ Dorotę Hochbaum

Wtorek

       18. I.

 

  7:00

  7:00

18:00

+ Annę i Stanisława Sabaturskich

+ Jerzego w 10 r. śm. i Piotra Senderowskich, cr. Senderowskich

+ Włodzimierza Wójtowicza

Środa

       19. I.

 

  7:00

  7:00

18:00

18:00

+ Henryka Łągiewskiego

+ Mirosława i Genowefę Siutek

+ Apolonię Kantorską

+ Zbigniewa Wójcika     od sąsiadów z os. Wiślana

Czwartek

       20. I.

 

  7:00

  7:00

18:00

+ Pawła Tarnowskiego

+ Krystynę Kałużną        od uczestników pogrzebu

+ Włodzimierza Wójtowicza

Piątek

       21. I.

      

  7:00

  7:00

18:00

+ Zdzisława Jagiełło    

+ Krystynę Kałużną

+ Włodzimierza Wójtowicza

Sobota

       22. I.

  7:00

 

  7:00

18:00

+ Stanisława, Genowefę i Józefa Włóków, Mariannę i Kazimierza Kulbatów,

cr. Filipków

+ Antoninę i Józefa Utratnych, Władysławę Wira

+ Stefana Maciaszczyka      od wnuków

Niedziela

       23. I.

III N. Zwykła

  8:00

10:00

12:00

18:00

+ Janinę w 17 r. śm., Stanisława i Zenona Rogalskich, Czesława Laska

Za parafian

+ Irenę, Tadeusza i Daniela Kaczmarków

+ Dariusza Kabzińskiego w 15 r. śm., Zygmunta Szalińskiego, Bogumiłę Jarosińską w 3 r. śm.

I N T E N C J E       M S Z A L N E :

Poniedziałek

       24. I.

 

  7:00

  7:00

18:00

+ Katarzynę i Antoniego Karlińskich      

+ Romanę Ryżewską    od uczestników pogrzebu

+ Karolinę Łągiewską w 6 r. śm.

Wtorek

       25. I.

 

  7:00

  7:00

18:00

+ Mariana w 2 r. śm. i Krystynę Kondaszewskich

+ Mariannę i Jana Włodarczyków

+ Anielę i Władysława Motyka, Tadeusza Łyszczarza

Środa

       26. I.

 

  7:00

  7:00

18:00

18:00

+ Marka Sadurę, Henryka Szczęsnego, Filomenę Ślęzak

+ Bożennę Kowalską     od uczestników pogrzebu

+ Apolonię Kantorską

+ Zbigniewa Wójcika     od sąsiadów z os. Wiślana

Czwartek

       27. I.

 

  7:00

  7:00

18:00

+ Zofię Gliździńską

+ Sylwestra Krzaczyńskiego        od uczestników pogrzebu

+ Włodzimierza Wójtowicza    od córki Olgi

Piątek

       28. I.

      

  7:00

  7:00

18:00

+ Marka Sadurę, Henryka Szczęsnego, Filomenę Ślęzak    

+ Teodorę Spławską     od uczestników pogrzebu

+ Włodzimierza Wójtowicza

Sobota

       29. I.

  7:00

  7:00

18:00

+ Barbarę Bąbol     od sąsiadów

+ Michała Krzciuka      od sąsiadów

+ Grażynę Banaszczyk

Niedziela

       30. I.

IV N. Zwykła

  8:00

10:00

12:00

18:00

+ Dawida Sądorowskiego

Za parafian

+ W 6 r. śm. Sabiny i Tadeusza Wolskich

+ Henryka Galusia w 13 r. śm.

I N T E N C J E       M S Z A L N E :

Poniedziałek

       31. I.

 

  7:00

18:00 

18:00

+ Bogdana Mijasa          od uczestników pogrzebu

+ Jana Królikiewicza greg. 1

+ Stefana Maciaszczyka

Wtorek

       01. II.

 

  7:00

18:00

18:00

+ Jarosława Millera      od uczestników pogrzebu

+ Jana Królikiewicza greg. 2

+ Włodzimierza Wójtowicza    od córki Eweliny z rodz.

Środa

       02. II.

Ofiarowanie Panśkie

  7:00

10:00

 

18:00

+ Janinę Sikora

+ cr. Trendów, Wojciecha, Antoninę, Jana, Andrzeja i Zofię i Marię

Makowską

+ Jana Królikiewicza greg. 3

Czwartek

       03. II.

 

  7:00

18:00

18:00

rez. p. Roksela z Batorego

+ Jana Królikiewicza greg. 4

+ Katarzynę Chynowską

Piątek

       04. II.

      

  7:00

18:00

18:00

+ Mirosława w 32 r. śm. i Aleksandrę Bieńkowskich    

W intencji Apostolstwa Dobrej Śmierci

+ Jana Królikiewicza greg. 5

Sobota

       05. II.

  7:00

18:00

18:00

W pewnej intencji

W int. wynagradzającej Niepokalanemu Sercu Maryi za grzechy świata

+ Jana Królikiewicza greg. 6

Niedziela

       06. II.

V N. Zwykła

  8:00

10:00

12:00

18:00

rez. p. Kuśmierski ze Świerczowskiej

+ Jana Królikiewicza greg. 7

rez. p. Rogalska ze Świerczowa

rez. p. Magiera z Gospodarczej

I N T E N C J E       M S Z A L N E :

Poniedziałek

       07. II.

 

  7:00

18:00

18:00

+ Jana Królikiewicza greg. 8

rez. p. Górska ze Śląskiej

+ Zdzisławę Gradowską   od prac. Szk. Podst. w Babach

Wtorek

       08. II.

 

  7:00

18:00

18:00

+ Feliksa i Mariannę Łaskich

+ Jana Królikiewicza greg. 9

+ Jana Rogalskiego

Środa

       08. II.

 

  7:00

18:00

18:00

+ Annę Moruś     od uczestników pogrzebu

+ Mariana Dobrzyńskiego

+ Jana Królikiewicza greg. 10

Czwartek

       10. II.

 

  7:00

18:00

18:00

+ Mieczysławę Chrobot     od uczestników pogrzebu

+ Jana Królikiewicza greg. 11

+ Włodzimierza Wójtowicza

Piątek

       11. II.

MB z Lourdes      

  7:00

18:00

18:00

+ Romanę Ryżewską    

+ Barbarę Bąbol

+ Jana Królikiewicza greg. 12

Sobota

       12. II.

  7:00

18:00

18:00

+ Jana Królikiewicza greg. 13

+ Stanisławę Czekala w 36 r. śm.

+ Barbarę Bąbol

Niedziela

       13. II.

VI N. Zwykła

  8:00

10:00

10:00

12:00

18:00

rez. p. Szulc z Żeromskiego

+ Jana Królikiewicza greg. 14

Za parafian i w int. Żywej Róży

+ Apolonię i Walentego Miedzianowskich, Mariannę i Władysława Cieślak

rez. p. Gumienna z Ciepłej

I N T E N C J E       M S Z A L N E :

Poniedziałek

       14. II.

 

  7:00

  7:00

18:00

+ Eleonorę, Stanisława i Tadeusza Musiałów

+ Lidię Matyjaszczyk       od uczestników pogrzebu

+ Jana Królikiewicza greg. 15

Wtorek

       15. II.

 

  7:00

  7:00

18:00

+ Marię Filipek      od uczestników pogrzebu

+ Lucjana Filipczaka      od uczestników pogrzebu

+ Jana Królikiewicza greg. 16

Środa

       16. II.

 

  7:00

  7:00

18:00

+ Jana Królikiewicza greg. 17

+ Zbigniewa Suwarta      od uczestników pogrzebu

+ Henryka Łągiewskiego

Czwartek

       17. II.

 

  7:00

18:00

18:00

rez. p. Krawczyński z Jagiellońskiej

+ Jana Królikiewicza greg. 18

rez. p. Arkuszyńska z Parkowej

Piątek

       18. II.      

  7:00

18:00

+ Jana Królikiewicza greg. 19    

+ Andrzeja Stacherę

Sobota

       19. II.

  7:00

18:00

18:00

+ Jana Królikiewicza greg. 20

rez. p. Gaj z Parafialnej

+ Jana Rogalskiego

Niedziela

       20. II.

VII N. Zwykła

  8:00

10:00

12:00

18:00

rez. pan Łągwa z Zalesickiej

+ Tadeusza Krzysztofika i cr. Krzysztofików

rez. p. Łągiewska ze Świerczowskiej

+ Jana Królikiewicza greg. 21