I N T E N C J E       M S Z A L N E :

Poniedziałek

       30. I.

  7:00 

18:00

 

18:30

+ Mariannę Stefańską greg. 22

+ Stanisława Wójtowicza, syna Włodzimierza, cr. Wójtowiczów,

Balcerzyków i Lachowskich

+ Tadeusza Dobrowolskiego    od prac. firmy Buszrem     

Wtorek

       31. I.

 

  7:00 

18:00

18:30

+ Mariannę Stefańską greg. 23

+ Dionizę Łukomską  

+ Barbarę Zimnicką   

Środa

       01. II.

 

  7:00 

18:00

18:30

+ Mariannę Stefańską greg. 24

+ Henryka Galusia

+ Bronisławę Kuśmierską  

Czwartek

       02. II.

Ofiarowanie P.

  7:00 

10:00

18:00

+ Mariannę Stefańską greg. 25

+ Marię i Ignacego Tomaszewskich   

+ Sabinę w 7 r. śm. i Tadeusza Wolskich i ich rodziców

Piątek

       03. II.

 

  7:00 

18:00

18:30

+ Mariannę Stefańską greg. 26

W int. Apostolstwa Dobrej Śmierci

+ Annę Jaśki      od syna Mariusza z rodziną

Sobota

       04. II.

 

  7:00

  7:00 

18:00

18:30

+ Mariannę Stefańską greg. 27

W int. wynagradzającej Niepokalanemu Sercu Maryi za grzechy świata

+ Mirosława w 33 r. śm. i Aleksandrę Bieńkowskich  

W 80 r. urodzin Ireny Banaszczyk o Boże błog. i opiekę Matki Bożej

Niedziela

       05. II.

V N. Zwykła

  8:00

10:00

12:00

18:00

+ Stanisławę w 9 r. śm., Józefa i Leszka Mijasów

+ Mariannę Stefańską greg. 28

+ Jana Szczepańskiego

W rocznicę urodzin Dariusza o Boże błog.

I N T E N C J E       M S Z A L N E :

Poniedziałek

       06. II.

  7:00

  7:30

18:00

18:30

+ Mariannę Stefańską greg. 29

+ Annę Pędziwiatr      od sąsiadów

+ Grzegorza Cierlika w 2 r. śm.

+ Wojciecha Dróżdża    od żony     

Wtorek

       07. II.

 

  7:00

  7:30

18:00

18:30

+ Mariannę Stefańską greg. 30

+ Tadeusza Penczka      od uczestników pogrzebu

+ Zbigniewa Wolskiego  

+ Janusza Nowakowskiego    od sąsiadów z ul. Granicznej   

Środa

       08. II.

 

  7:00 

18:00

18:30

+ Jadwigę Maślanka

+ Ryszarda Michalaka

+ Janusza Nowakowskiego

Czwartek

       09. II.

 

  7:00

  7:30 

18:00

18:30

+ Jadwigę Maślanka

+ Bogumiła Podlejskiego      od uczestników pogrzebu

+ Waldemara Nowaka      od ojca 

+ Wojciecha Dróżdża

Piątek

       10. II.

 

  7:00

  7:30

18:00

18:30

+ Annę Pędziwiatr     od uczestników pogrzebu

+ Danutę Suska       od uczestników pogrzebu

+ Jana w 2 r. śm. i Elżbietę Jonczyków

+ Jerzego Siwka      od córki Marty

Sobota

       11. II.

 

  7:00

  7:30

10:00

18:00

18:30

+ Mariana Kulbata w 1 r. śm.

+ Danutę Suska

W intencji chorych i starszych i ich opiekunów

+ Katarzynę i Antoniego Karlińskich, Mariannę i Jana Włodarczyków  

+ Marię Galuś    od sąsiadów z ul. Stodolnianej, Parkowej i przyległych

Niedziela

       12. II.

VI N. Zwykła

  8:00

 

10:00

12:00

18:00

+ Anielę, Antoniego i Dobiesława Milachów, Barbarę Wawszczyk, Pawła

Ratuszka

Za parafian i w int. Żywej Róży

+ Apolonię, Walentego, Kazimierę, Zofię, Katarzynę i Michała Miedzianowskich

+ Janinę, Mariannę i Władysława Jakubiaków

I N T E N C J E       M S Z A L N E :

Poniedziałek

       13. II.

  7:00

  7:30

18:00

18:30

+ Ignacego Lasotę greg. 1

+ Zofię Rabandę

+ Zofię, Jana, Andrzeja, Wojciecha i Antoninę Trędów, Marię Makowską

+ Barbarę Zimnicką     

Wtorek

       14. II.

 

  7:00

  7:30

18:00

18:30

+ Eleonorę, Stanisława i Tadeusza Musiałów

+ Ignacego Lasotę greg. 2

+ Ryszarda Michalaka  

+ Wiesławę Gałas   

Środa

       15. II.

 

  7:00 

18:00

18:30

+ Ignacego Lasotę greg. 3

+ Mieczysławę i Antoniego Górka

+ Marię Galuś       od córki Beaty

Czwartek

       16. II.

 

  7:00

  7:30

18:00

18:30

+ Jadwigę Maślanka

+ Barbarę Cebo      od uczestników pogrzebu

rez. p. Krześlak 

+ Ignacego Lasotę greg. 4

Piątek

       17. II.

 

  7:00

  7:30

18:00

18:30

O Boże błog. dla ks. proboszcza Włodzimierza

+ Andrzeja Uniszewskiego    od uczestników pogrzebu

rez. p. Arkuszyńska z Parkowej

+ Ignacego Lasotę greg. 5

Sobota

       18. II.

 

  7:00 

18:00

18:30

+ Ignacego Lasotę greg. 6

rez. p. Rogalska ze Świerczowa  

+ Barbarę Zimnicką

Niedziela

       19. II.

VII N. Zwykła

  8:00

 

10:00

12:00

18:00

+ Leonię, Ignacego, Tadeusza, Józefa i Mariana Łągwów, Jerzego i Martę

Antczaków, Jerzego Sikorę

+ Ignacego Lasotę greg. 7

+ Urszulę i Zbigniewa Łągiewskich

rez. p. Gaj z Parafialnej

I N T E N C J E       M S Z A L N E :

Poniedziałek

       20. II.

  7:00

18:00

18:30

+ Ignacego Lasotę greg. 8

+ Andrzeja Stacherę

+      

Wtorek

       21. II.

 

  7:00

  7:30

18:00

18:30

+ Eleonorę i Stanisława Musiałów

+ Ignacego Lasotę greg. 9

+ Waldemara Nowaka    od brata Roberta  

+ Tomasza Błaszczyka     od żony i dzieci z rodzinami   

Środa

       22. II.

Popielec

  7:00 

10:00

18:00

+ Ignacego Lasotę greg. 10

+ Marię Galuś       od sąsiadów z ul. Stodolnianej, Parkowej i przyległych

rez. p. Mrówczyńska

Czwartek

       23. II.

 

  7:00

18:00

18:30

+ Kazimierza Jończyka

+ Zbigniewa Kutelę 

+ Ignacego Lasotę greg. 11

Piątek

       24. II.

 

  7:00 

18:00

18:30

+ Józefa i Józefę Rutowicz

rez. p. Gładysz z Reymonta

+ Ignacego Lasotę greg. 12

Sobota

       25. II.

 

  7:00 

18:00

18:30

+ Ignacego Lasotę greg. 13

+ Honoratę Lasek i Danielę Członka w 1 r. śm.  

+ Elżbietę, Wandę, Macieja, Stefana i Stanisławę Watała, Leokadię i Dionizego Antosik

Niedziela

       26. II.

I N. W. Postu

  8:00

10:00

12:00

18:00

rez. p. Kurzela z Krótkiej

+ Ignacego Lasotę greg. 14

rez. p. Dąbrówka z Zalesickiej

+ Aleksandrę, Mirosława, Sławomira, Helenę i Stanisława Bieńkowskich

I N T E N C J E       M S Z A L N E :

Poniedziałek

       27. II.

  7:00

  7:30

18:00

18:30

+ Ignacego Lasotę greg. 15

+ Annę Pędziwiatr     od sąsiadów

+ Zbigniewa Kutelę

+ Marię Galuś     

Wtorek

       28. II.

 

  7:00

  7:30

18:00

18:30

+ Ignacego Lasotę greg. 16

+

+ Helenę Filas  

+ Krzysztofa Młynarczyka   

Środa

       01. III.

 

  7:00

  7:30 

18:00

18:30

+ Mariannę Sobolewską greg. 1

+ Ignacego Lasotę greg. 17

+ Dawida Kalinowskiego

+ Tadeusza i Jadwigę Otwinowskich

Czwartek

       02. III.

 

  7:00

  7:30

18:00

18:30

+ Helenę i Klemensa Nowakowskich

+ Ignacego Lasotę greg. 18

rez. p. Gaj z Parafialnej 

+ Mariannę Sobolewską greg. 2

Piątek

       03. III.

 

  7:00

  7:30

18:00

18:30

rez. p. Brojewska z Zalesickiej

+ Ignacego Lasotę greg. 19

W intencji Apostolstwa Dobrej Śmierci

+ Mariannę Sobolewską greg. 3

Sobota

       04. III.

 

  7:00

  7:30 

18:00

18:30

W int. wynagradzającej Niepokalanemu Sercu Maryi za grzechy świata

+ Mariannę Sobolewską greg. 4

rez. p. Frankiewicz z Krótkiej  

+ Ignacego Lasotę greg. 20

Niedziela

       05. III.

II N. W. Postu

  8:00

10:00

12:00

18:00

+ Jadwigę i Seweryna Kuśmierskich, Adama Stropę

+ Ignacego Lasotę greg. 21

+ Alicję Mierzwa i Teresę Olszewską

+ Mariannę Sobolewską greg. 5