Parafia Nawiedzenia N.M.P. w Piotrkowie Tryb.

Ważny komunikat parafialny: W związku z najnowszymi decyzjami władz Rzeczypospolitej, informujemy, że zostają zniesione limity wiernych uczestniczących we Mszy św. Zapraszamy więc wszystkich parafian na zakończenie okresu wielkanocnego i piękne, radosne przeżycie Uroczystości Zesłania Ducha Świętego

BIERZMOWANIE 2020 r.   Do sakramentu bierzmowania 23 czerwca 2020 r. o godz. 18:00 przystąpi młodzież klas I szkół ponadpodstawowych, która ukończyła ośmioletnią szkołę podstawową. Młodzież przystępuje do bierzmowania w parafii swojego zamieszkania, niezależnie w której szkole aktualnie się kształci.Najbliższe spotkanie kandydatów do bierzmowania we wtorek 2 czerwca o godz. 18:30.

I KOMUNIA ŚW. 2020 r.  Dzieci klas III Szkoły Podstawowej mogą w naszej parafii przystąpić do I Komunii św. w terminach do ustalonych indywidualnie z rodzicami dziecka. Majowe terminy nie są możliwe do zachowania - patrz zarządzenie ks. Arcybiskupa wyżej - dlatego w naszej parafii uroczystość I Komunii Św. dla wszystkich dzieci obecnych klas trzecich odbędzie się w niedzielę 13 września 2020 r. o godz. 12:00.  Najbliższe spotkanie dla rodziców dzieci 21 czerwca o godz. 12:00. Do I Komunii św. przystępują dzieci mieszkające w parafii Nawiedzenia NMP, niezależnie w której szkole pobierają nauki. Jeśli w uroczystości w naszej parafii pragnie brać udział dziecko nie będące naszym parafianinem, rodzice powinni dostarczyć zezwolenie ze swojej parafii zamieszkania na sakrament Eucharystii dziecka w naszej parafii oraz metrykę chrztu św.