Wniebowstąpienie Pańskie - A

24 maja 2020 r.

Ogłoszenia parafialne:

1. Pod chórem możemy nabyć tygodniki: Niedziela i Idziemy. Jest także czerwcowy numer Małego Gościa Niedzielnego dla dzieci.
  1. Zachęcamy do udziału we Mszach św. i nabożeństwach majowych przypominając, że rozpoczęliśmy ostatni tydzień okresu wielkanocnego, w którym możemy wypełnić obowiązek spowiedzi wielkanocnej. Będziemy przez cały tydzień służyć w konfesjonale przed poranną i wieczorną Mszą św. Nabożeństwa majowe są odprawiane codziennie na zakończenie wieczornej Mszy św. o godz. 18:00.
  1. Przyszła niedziela to uroczystość Zesłania Ducha Św., która kończy czas wielkanocny w liturgii Kościoła. W naszej parafii 31 maja jest dniem odpustu parafialnego, który ze względu na tę ważną uroczystość Pięćdziesiątnicy zostaje przeniesiony na niedzielę 7 czerwca, kiedy na Mszy św. o godz. 12:00 celebrować będziemy odpust parafialny Nawiedzenia NMP.
  1. Bierzmowanie w naszej parafii jest zaplanowane na 23 czerwca o godz. 18:00 i wszystko wskazuje, że odbędzie się w tym terminie. Dlatego zapraszamy kandydatów do bierzmowania na spotkanie organizacyjne we wtorek 2 czerwca o godz.18:30. Prosimy o przyniesienie indeksów bierzmowanych.
  1. Intencje na najbliższy tydzień…